Zdravá svačina facebook
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

↓ prohlédněte si náš sortiment ↓

Blog

Naše výrobky ve farmářských obchodech

Naše výrobky ve farmářských obchodech

23.8.2016 | I v životě se stává, že nějaký nápad jakoby poletoval vzduchem a najde si cestu do více hlav najednou. To se stalo i v případě farmářských obchodů, kdy nás nejprve oslovila Iveta Churavá, provozovatelka obchodu U Lidušky v Plzni na Roudné a po ní nezávisle i pořadatel plzeňských farmářských obchodů Tomáš Popp spojený s farmářskými obchody v Šafaříkových sadech a v Lobezké ulici na Slovanech. Hlavní myšlenkou a zároveň úkolem byla příprava sendvičů a svačin, které budou reflektovat nabídku a sortiment jednotlivých farmářských obchodů.

Měli jsme samozřejmě velkou radost, protože sortiment, který farmářské obchody nabízí patří k tomu nejkvalitnějšímu, co můžete na trhu s potravinami dostat. Všichni tamní dodavetelé jsou vybíráni podle velmi přísných kritérií, tak aby jejich zboží mělo požadovanou kvalitu i jasný místní a tuzemský původ s respektem k životnímu prostředí, krajině, zvířatům i lidem.

Farmářský obchod U Lidušky na Roudné má v současnosti v sortimentu čtrnáct druhů našich výrobků vyráběných z tamního sortimentu. Koupit si můžete jak sendviče, bagety, tak i saláty. Mezi velmi oblíbené patří například bageta s Kýtou z komína, sendvič i bageta s Medovou šunkou nebo mix salátů s kozím sýrem.

Oproti tomu ve Farmářském obchodě v Šafaříkových sadech a Lobezké ulici najdete tři naše sendviče, které jsou vyráběné přímo dle receptury Tomáše Poppa, který je současně i členem národního týmu kuchařů a cukrářů České republiky, což je něco jako reprezentační tým na poli gastronomie. Ve zmíněných dvou farmářských obchodech si tak můžete koupit sendvič s Vojenickou šunkou, sendvič s hovězí šunkou ze Soběsuk nebo sýrový sendvič s poetickým názvem Řekni sýr!

Dodávání svačin do farmářských obchodů pro nás znamenalo i rozšíření sortimentu. Farmářskou svačinu si tak nyní mohou objednávat jak žáci a studenti škol, do kterých naše zdravé svačiny dodáváme, tak i jejich učitelé. Samozřejmě za stejnou cenu, za jakou je pořídíte ve farmářských obchodech.

Budeme rádi, pokud naše sendviče z některého z farmářských obchodů v brzké době ochutnáte. Přejeme vám dobrou chuť a hezký den!

 

Tým Zdravá svačina